Casus Telefonlar

Casus Telefonlar

Haber programlarının birinci sırasında yer alan, gazetelerin ilk sayfasını kaplayan haber olarak dinleme haberler yer almaktadır. Kim kimi dinlemiş, dinlemeler yasal mı değimli, dinlemelerin içeriği nelerden oluşuyor şeklinde yüzlerce soru insanların akıllarında yer etmektedir. Bu kadar basit mi dinlemek? Evet, artık telefon dinlemeleri basit bir hal almıştır. Teknolojinin hızla yaygınlaşması ve insanların alım gücünün artması sonucunda her isteyen rahatlıkla dileme programlarına veya dinleme cihazlarına ulaşmaktadır.

Casus telefonlar son zamanlarda rağbet edilen telefon olmuştur. Gelişen teknoloji beraberinde aldatma bilincini oluşturmuştur. Kıskançlıklar üst seviyelere cıkmış ve insanlar arasında güven duygusu ortadan kalkmıştır. Tüm bu şüphe unsurları içerisinde insanlar ister istemez en yakınında bulunan kişilerden şüphe etmeye başlamıştır. Bu anlamda güven duygusunu yaşamak isteyen kişiler casus telefonlar ile dinleme yapmak istemekte ve bu telefonlara olan rağbeti artırmaktadır. Uzun yıllar sektörün içerisinde bulunan firmamızdan her gün farklı sorunlarda kullanılmak için casus telefon alınmaktadır. Tüm Türkiye çapına yapılan satışlarımız ile her ile ilçeye hatta kasabaya kadar casus telefon ulaştırılmaktadır.

Casus telefonlar aslında işletim sistemine yerleştirilmiş olan bir yazılım ile bu görevi gerçekleştirmektedir. Telefon yazılımı olarak satılan programı alarak istenilen telefona yüklemek mümkündür. Ortam dinlemesi yapılarak tüm alanlarda ki görüşmeler kayıt altına alınmaktadır. Bu özeliklerinden dolayı haberlerin ilk sayfasında yer almaktadır. Günümüzde ve gelecekte bu özeliklerini korumaya devam edecektir.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Böcek ilaçlama